Naučne publikacije akademskog osoblja
Datum kreiranja: 27.01.2017.

Miloš Petrović

Dodatne informacije

  • Lični podaci

  • Datum rođenja: 17.12.1989.
  • Mesto rođenja: Kruševac
  • Obrazovanje

  • Fakultet: Prirodno-matematički fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Matematika
  • Godina diplomiranja: 2013.
  • Spisak publikacija

  • Radovi u časopisima sa IMPACT faktorom:

    1. Miloš Z. Petrović, Predrag S. Stanimirović, Representations and computations of {2,3~} and {2,4~}-inverses in indefinite inner product spaces, Applied Mathematics and Computation, Elsevier, Vol. 254, (2015), 157–171,issn: 0096-3003, doi: 10.1016/j.amc.2014.12.100

    http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0096300314017615?np=y

    2. Miloš Z. Petrović, Holomorphically projective mappings between generalized hyperbolic Kahler spaces, Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 447, No. 1, (2017), 435–451, issn: 0022-247X, doi: 10.1016/j.jmaa.2016.10.016

    http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0022247X16306023

    3. Miloš Z. Petrović, Mića S. Stanković, Special almost geodesic mappings of the first type of non-symmetric affine connection spaces, Bulletin of the Malaysian Mathematical Sciences Society (2), Vol. 40, No. 3, (2017), 1353–1362, issn: 0126-6705, doi: 10.1007/s40840

    https://link.springer.com/article/10.1007/s40840-015-0118-0

    4. Miloš Z. Petrović, Holomorphically projective mappings between $m$-generalized parabolic K\"ahler manifolds, Filomat, Vol. 31, No. 15, (2017), 4865–4873, issn: 0354-5180

    5. Miloš Z. Petrović, Special almost geodesic mappings of the second type between generalized Riemannian spaces, Bulletin of the Malaysian Мathematical Sciences Society (2), issn: 0126-6705, doi: 10.1007/s40840

    https://link.springer.com/article/10.1007/s40840-017-0509-5

  • Radovi u ostalim časopisima:

    6. Milan Lj. Zlatanović, Svetislav M. Minčić, Miloš Z. Petrović, Curvature tensors and pseudotensors in a generalized Finsler space, Facta Universitatis (Niš), Series Mathematics and Informatics, Vol. 30, No 5, (2015), 741–752, issn (print): 0352-9665, issn (online): 2406-047X

    http://casopisi.junis.ni.ac.rs/index.php/FUMathInf/article/viewFile/1160/pdf_50

  • Radovi na naučnim skupovima međunarodnog značaja:

    7. Miloš Z. Petrović, On almost geodesic mappings of the second type between manifolds with non-symmetric linear connection, XIX Geometrical Seminar, Zlatibor, 28 August - 4 September, 2016, issn: 978-86-7589-110-9.

    http://tesla.pmf.ni.ac.rs/people/geometrijskiseminarxix/apstrakti/Petrovic_Milos.pdf

    8. Miloš Z. Petrović, A type of generalized hyperbolic Kahler spaces, 13th International Conference on Geometry and Applications, Varna, Bulgaria, 1–6 September, 2017.

Poslednji put izmenjeno petak, 02 februar 2018 18:20