Datum kreiranja: 23.02.2014.

Slobodanka Subašić

• Datum rođenja: 23.06.1973.
  • Mesto rođenja: Sremska Mitrovica

• Fakultet: Filološki fakultet Beograd / Filozofski fakultet Novi Sad / Filozofski fakultet Niš
  • Odsek / Grupa / Smer: orijentalistika, japanski jezik i književnost / anglistika, engleski jezik /anglistika, engleski jezik
  • Godina diplomiranja: 1996. (osnovne studije) / 2009. (magistratura) / 2014. (doktorat)

Subašić, S. (2014). Tvorbeni obrasci slivenica zabeleženih na sajtu Word Spy i njihov prevod na srpski jezik. Reči, časopisis za jezik, književnost i kulturu, God. VI, Br. 7, Beograd, 26-42.

Subašić, S. (2010). „(Ne)opravdanost upotrebe anglicizama u srpskom jeziku”. Reči, časopis za jezik, književnost i kulturološke studije, god. II, br. 3. Beograd: Fakultet za strane jezike Univerziteta BK, 137-152.

Subašić, S. (2007). “Teaching English to young children (who still can not read and write)”. Zbornik radova 9. Sremska Mitrovica: Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača, 68-74.

Poslednji put izmenjeno subota, 21 februar 2015 18:21