Datum kreiranja: 15.09.2014.

• Fakultet: Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja
  • Odsek / Grupa / Smer: Rekreacija
  • Godina diplomiranja: 2005

Ђурашковић, Р., Дондур, С., & Пантелић, С. (2008). Разлике у развојним карактеристикама ученика старости 10 година мерених 1985 и 2007 године. Гласник Антрополошког друштва Србије, 43, 409-416.

Dondur, S., Milenković, S., Veselinović, N., Stojković, A., Dondur, R., Anđelković, D., & Jovanović, S. (2011). Review of national and international research studies postural deformities: The period from 2006 to 2009. Facta Universitatis, Series: Physical Education and Sport, 9 (1), 9-24.

Dondur, S. (2016). Physical activity of elderly  urban and rural women. Facta Universitatis, Series: Physical Education and Sport, 14 (2), 279 - 288.

Dondur, S., Veselinović, N., & Milenković, D. (2006). Uticaj ravnih stopala na eksplozivnu snagu donjih ekstremiteta učenika srednjeg školskog uzrasta. Zbornik radova interdisciplinarne naučne konferencije sa međunarodnim učešćem Antropološki status i fizička aktivnost dece i omladine, Novi Sad, str. 207-211.

Radovanović, D., Jakovljević, V., Cvetković, T., Ignjatović, A., Veselinović, N., & Dondur, S. (2008). Effects of Different Exercise Program on Blood Markers of Oxidative Stress in Young Women. Physiology, 59, Romania, str. 16-19.

Ignjatovic, A., Radovanovic, D., & Dondur, S. (2008). Effects of pilates training on blood markers of oxidative stress. 13. Annual congress of the European College of Sport Science, In J. Cabri, F. Alves, D. Araújo, J. Barreiros, J. Diniz, & A. Veloso (eds). Book of Abstracts  (p. 135) Estoril, Portugal. Lisbon: Editorial do Ministério da Educação.

Milenković, S., & Dondur S. (2006). Ravnoteža sa zatvorenim i otvorenim očima učenika sa ravnim stopalom. XII Nacionalni naučni skup sa Međunarodnim učešćem FIS - Komunikacije, Niš, str. 273-279.

Dondur, S., Veselinović, N., & Milenković, S. (2010). Pilates kao metoda izbora kineziterapije. Zbornik radova sa Međunarodnog skupa FIS – komunikacije, Niš, str. 313-323.

Dondur, S., Nikić, N., & Stojković, A. (2013). Efekti pilatesa sa loptom na voluminoznost i potkožno masno tkivo. Zbornik sažetaka sa nacionalnog naučnog skupa sa međunarodnim učešćem: Fizička kultura i moderno društvo, Jagodina (rad u štampi).

Nikić, N., Dondur, S., & Dondur, R. (2013). Dobrobiti vežbanja pilatesa i joge po opšti status žena. Zbornik sažetaka sa nacionalnog naučnog skupa sa međunarodnim učešćem: Fizička kultura i moderno društvo, Jagodina (rad u štampi).

Nikić, N., Dondur, S., & Radenković, M. (2013). Kardiorespiratorni fitnes muškaraca i žena nakon 60 godina starosti. 17 th Symposium on sports and physical education on youth, Ohrid (rad u štampi).

Dondur, S., Nikić, N., Dondur, R., & Stojković, A. (2013). A review of the research of physical activity and quality of life in older people: The period from 2000 to 2012. XVI Scientific Conference FIS communiciations in physical education, sport and recreation and I Internacional Scientific Conference, Niš, str: 299-310.

Дондур, С., & Пантелић, С. (2013). Ефекти пилатеса са лоптом на флексибилност жена. Међународна научна конференција 2013: Ефекти примене физичке активности на антрополошки статус деце, омладине и одраслих, Београд, стр: 717-726.

Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 13 februar 2017 12:52