Datum kreiranja: 07.02.2016.

• Mesto rođenja: Beograd

• Fakultet: Fakultet zastite na radu
  • Odsek / Grupa / Smer: Zastita zivotne sredine
  • Godina diplomiranja: 2005 god.

1. M. Ivanjac, S . Pavlović, NOĆNI RAD I ZDRAVLJE ZAPOSLENIH, Zbornik radova sa nacionalne кonferencije sa međunarodnim učešćem „Zastita na radu u 21. veku“ (2011), Savez zaštite na radu Vojvodine i Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad, str. 77-84.

2. I. Ćirić, Ž. Ćojbašić, D. Ristić-Durant, V. Nikolić, M. Ćirić, M. Simonović, S. Pavlović THERMAL VISION BASED INTELLIGENT SYSTEM FOR HUMAN DETECTION AND TRACKING IN MOBILE ROBOT CONTROL SYSTEM, Proceedings of 17th Symposium on Thermal Engineering in Serbia SIMTERM 2015, Soko Banja, 2015. Page 735-740.

3. M. Simonović, V. Nikolić, I. Ćirić, E. Petrović, S. Pavlović, HEAT CONSUMPTION PREDICTION OF SMALL DISTRICT HEATING SYSTEM USING ARTIFICIAL NEURAL NETWORKS, Proceedings of 17th Symposium on Thermal Engineering in Serbia SIMTERM 2015, Soko Banja, 2015. Page 741-748.