Datum kreiranja: 02.02.2018.

Jovana Stevanović

• Datum rođenja: 23.12.1988.
  • Mesto rođenja: Surdulica

• Fakultet: Filološko-umetnički fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Engleski jezik i književnost
  • Godina diplomiranja: 2012.

Стевановић, J. (2018): Orthodox Religion and the Art of Nikola Teslas Scientific Method, прихваћен за штампу у Флогистону, часопису за историју науке у броју 26/2018.

Стевановић, J. (2017): Gandhi and B. Wongar’s Political Thoughts as a Model for the European Union, Book of Abstracts: The Relation Between Cultural and Political Legacy of European Union and India in Light of Contemporary Social Changes and Historical Influence of Gandhi’s Political Thought, Belgrade: Institute of European Studies, (Beograd: Zuhra).

Стевановић, J. (2015): Teaching multi­grade classes at the beginning of your career, ELTA Newsletter, ISSN (online) 1820-9831 Teaching multi¬grade classes at the beginning of your career

Стевановић, J. (2013): Драматизација проблема моралног избора у делима Стива Тешића Липар, Часопис за књижевност, језик, уметност и културу, година XIV, број 51, стр. 133-157.

Poslednji put izmenjeno petak, 02 februar 2018 09:42