Naučne publikacije akademskog osoblja

NAPOMENA

Za tačnost unetih podataka o publikacijama, naučnim i umetničkim referencama odgovorni su autori.
Datum kreiranja: 16.05.2018.

Vladislava Milenković

Dodatne informacije

  • Lični podaci

  • Datum rođenja: 26.1.1991.
  • Mesto rođenja: Leskovac
  • Obrazovanje

  • Fakultet: Prirodno-matematički fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Matematika
  • Godina diplomiranja: 2015
  • Spisak publikacija

  • Knjige i udžbenici:

     M. Zlatanović, V. Stanković, Elementarna geometrija, Prirodno-matematički fakultet, Niš, 2017.


     

  • Radovi u časopisima sa IMPACT faktorom:

    1. N. Vesić, V. Milenković, M. Stanković, Two Invariants for Geometric MappingsAxioms 11, no. 5: 239 (2022), DOI:10.3390/axioms11050239- M22 (IF 1.824)

    2. V. Milenković, M. Zlatanović, Biholomorphically Projective Mappings of Generalized Riemannian Space in the Eisenhart Sense, QuaestionesMathematicae (2021), DOI: 10.2989/16073606.2021.1925370 - M23 (IF 0.810)

    3. V. Stanković, New Form of the Basic Equations of Almost Geodesic Mappings of the Second Type. Mediterr. J. Math. 17, 23 (2020), DOI:10.1007/s00009-019-1453-4 - M21 (IF 1.400)

    4. V.  Stanković,  Einstein type tensors in the generalized Riemannian space, Quaestiones Mathematicae (2020), DOI: 10.2989/16073606.2020.1745924 - M21 (IF 1.474)

    5. V. Stanković, Certain properties of generalized Einstein spaces, Filomat 32:13 (2018), 4803--4810,  DOI: 10.2298/FIL1813803S - М22 (IF 0.789)

    6. M. Zlatanović, V. Stanković, Some invariants of holomorphically projective mappings of generalized Kählerian spaces, Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol 458, Issue 1, (2018),  601--610, DOI:10.1016/j.jmaa.2017.09.021  - M21 (IF 1.188)

    7. M. Zlatanović, V. Stanković, Geodesic  mapping onto Kahlerian space of the third kind, Journal of Mathematical Analysis and Applications,  Vol. 450, issue 1 (2017), 480--489., DOI:10.1016/j.jmaa.2017.01.035 - М21 (IF 1.138)

    8. M. Zlatanović, S. Minčić, V. Stanković, New integrability conditions of derivation equations in a subspace of asymmetric affine connection space, Miskolc Mathematical Notes, Vol. 18, No. 1 (2017), 525--536., DOI: 10.18514/MMN.2017.1907.0 -M23 (IF 0.585)

  • Radovi na naučnim skupovima međunarodnog značaja:

    1. V. Milenković, N. Vesić, Geodesic mappings of generalized Einstein spaces onto Riemannian space, XXI Geometrical Seminar, June 26-July 2, 2022,  Belgrade, Serbia

    2. V. Milenković, M. Zlatanović, On almost geodesic mappings of the second type of spaces with non-symmetric affine connection and Nijenhuis tensor, XXI Geometrical Seminar, June 26-July 2, 2022,  Belgrade, Serbia

    3. N. Vesić, V. Milenković, M. Stanković, Universal method of obtaining invariants for geometric mapping, XXI Geometrical Seminar, June 26-July 2, 2022,  Belgrade, Serbia

    4. M. Zlatanović, V. Stanković, Nijenhuis tensor and almost geodesic mappings of the second type of Eisenhart spaces, XX Geometrical Seminar, May 20-23, 2018, Vrnjačka Banja, Serbia

    5. V. Stanković, M. Zlatanović,  Generalized Einstein spaces in the sense of Eisenhart, XX Geometrical Seminar, May 20-23, 2018, Vrnjačka Banja, Serbia

  • Radovi na domaćim naučnim skupovima:

    1. Lj. Velimirović, V. StankovićKnots and Some Applications in Architecture, moNGeometrija, June 23-26, 2016, Belgrade, Serbia

Poslednji put izmenjeno četvrtak, 21 jul 2022 08:34