Datum kreiranja: 24.05.2021.

Milica Đokić

• Datum rođenja: 16.09.1991.

• Fakultet: Ekonomski fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Poslovno upravljanje
  • Godina diplomiranja: 2014.

Jovanović, M. & Đokić, M. (2019) „National competitiveness and goods market efficiency in Serbia and neighboring countries“, u: Bojan Krstić (Ed.), Enhancing competitiveness of national economies and enterprises, University of Niš, Faculty of Economics, Niš, pp. 109-142.

Jovanović, M., Đokić, M. & Janjić, I. (2020) „Plan organizacije kao deo biznis plana preduzeća“, u:  Dragoljub Živković, Ivana Simić (Ur.), Inovativno preduzetništvo, Inovacioni centar Univerziteta u Nišu, Niš, str. 209-250.

Janjić, I., Đorđević, A. & Đokić, M. (2020) ,,Internacionalizacija poslovanja“, u:  Dragoljub Živković, Ivana Simić (Ur.), Inovativno preduzetništvo, Inovacioni centar Univerziteta u Nišu, Niš, str. 333-370

Milanović, S., Đokić, M. & Đorđević, B. (2018) ,,The influence of psychological contract breach on job satisfaction“, FACTA UNIVERSITATIS, Series: Economics and Organization, University of Niš, Niš, Vol. 15, No3, str. 203-215.

Đokić, M. (2018) ,,The role of information and communications technology in international trade“, Ekonomika, Društvo ekonomista ,,Ekonomika", Niš, LXIV, No 1, str. 79-94.

Marković, I. & Đokić, M. (2018) ,,Effects of international economic disintegration in the case of Brexit", Teme, University of Niš, Niš, Vol. XLII, No 2, pp. 541 – 560.

Đokić, M. (2019) ,,Sustainable agricultural and rural development in the European Union“, Economics of Sustainable Development, Society of Economists "Ekonomika", Niš, Vol. 3, january-june 2019, No. 1, pp. 29-43.

Đokić, M. & Jovanović, M. (2019) „Productive employment and working conditions as determinants of sustainable economic development in Serbia“, Studies in Business and Economics, Lucian Blaga University of Sibiu, Faculty of Economic Sciences, Vol. 14, Iss. 3, pp. 84-96.

Đokić, M. & Janjić, I. (2019) ,,Uticaj socio-kulturološkog okruženja na obavljanje marketing aktivnosti u islamskim zemljama“, EMAN Conference Proceedings, 3rd International Scientific Conference EMAN – Economics & Management: How to Cope with Disrupted Times, Ljubljana, Slovenija, Published by Association of Economists and Managers of the Balkans, Belgrade, Serbia; Faculty of Management Koper – Koper, Slovenia; DOBA Business School - Maribor, Slovenia; Integrated Business Faculty - Skopje, Macedonia; Faculty of Management - Zajecar, Serbia, pp. 263-269.

Jovanović, M. & Đokić M. (2020) „Innovativeness of Serbian Enterprises as a Factor of Competitiveness Improvement at the International Market“, in: Marietta Janowicz Lomott, Krzysztof Lyskawa, Persefoni Polychronidou, Anastasios Karasavvoglou (Eds.), Economic and Financial Challenges for Balkan and Eastern European Countries, Springer Proceedings in Business and Economics, Springer Nature Switzerland AG, pp. 101-115.

Jovanović, M. & Đokić, M. (2017) "Društveno odgovoran marketing kao strategija savremenog preduzeća – izazovi i koristi“, Zbornik radova sa konferencijeIzazovi i problemi savremenog marketinga“, Zlatibor, Srbija, Srpsko udruženje za marketing SEMA, Beograd, str. 125-135.

Poslednji put izmenjeno utorak, 25 maj 2021 00:35