Datum kreiranja: 30.12.2013.

• Datum rođenja: 15.08.1976

• Fakultet: Akademija umetnosti, Novi Sad
  • Odsek / Grupa / Smer: Muzička umetnost, klavir
  • Godina diplomiranja: 1999. god. i 2005. god.

Nimus, solistički nastup sa Niškim simfonijskim orkestrom, dirigent Milena Injac. Program: J. Brams - klavirski koncert br.2 u Be-duru. Sala Niškog simfonijskog orkestra, 1999. god.

Nimus, koncert za dva klavira sa Mišom Dacićem. Program: S. Prokofjev - Pepeljuga op.87 i S. Rahmanjinov - Simfonijske igre op.45. Koncertno izložbeni prostor FU, 2014. god.

Celovečernji koncert. Program: S. Rahmanjinov - Etide-slike op. 39. br. 1 u ce-molu, br. 2 u a-molu i br. 9 u De-duru; K. Debisi - Prelidi II sveska; A. Skrjabin - Poema Ka plamenu. Festival Maj mesec muzike, Vranje, 2020. god.

Solistički nastup sa Niškim simfonijskim orkestrom, dirigent Dejan Savić, program: S. Rahmanjinov - Rapsodija na paganinijevu temu op.43. Sala Niškog simfonijskog orkestra, 1996. god.

Solistički nastup sa Gradskim kamernim orkestrom, dirigent  Jasmina Novokmet. Program: J. S. Bah: koncert za 2 klavira u ce-molu. Crvena sala doma "Boro i Ramiz", 1998. god.

Celovečernji koncert. Program: J.S.Bah-F. Buzoni - Tokata, adađo i fuga u Ce-duru; V.A.Mocart - Sonata kv 333 u Be-duru; R. Šuman - Krajzlerijana op.16; M. Ravel - Ondine. Dvorana Niškog simfonijskog orkestra, Niš, 1999. god.

Celovečernji koncert. Program: L. van Betoven - sonata u A-duru op.101; R. Vagner-F. List - Uvertira za Tanhojzera; F. Šopen - Introdukcija i Rondo u Es-duru op.16; M. Ravel - Gaspard de la Nuit. Svečana sala SANU, Novi Sad, 2000. god.

Celovečernji koncert. Program: L. van Betoven - sonata u A-duru op.101; F. Šopen - Balada br.4 u ef-molu; F. Šopen - Introdukcija i Rondo u Es-duru, op.16; M. Ravel - Gaspard de la Nuit. Dvorana Niškog simfonijskog orkestra, Niš, 2000. god.

Solistički nastup sa Simfonijskim orkestrom Umetničkog ansambla VJ "Stanislav Binički", dirigent  Milena Injac. Program: J. Brams: Klavirski koncert br.2 u Be-dur. Velika sala Centralnog doma VJ , 2002. god.

Solistički nastup sa Simfonijskim orkestrom Umetničkog ansambla VJ "Stanislav Binički", dirigent  Milena Injac. Program: P. I. Čajkovski - klavirski koncert br. 2 u  Ge-duru. Sala Niškog simfonijskog orkestra, 2002. god.

Celovečernji koncert. Program: J. S. Bah - Tokata u ce-molu, BWV 911; F. Šopen - Fantazija u ef-molu, op.49; A. Skrjabin - Sonata br.7;  J. Brams - Sonata br.1 u Ce-duru. Svečana sala SANU, Novi Sad, 2005. god.

Celovečernji koncert kamerne muzike. Program: F. Pulank - Sonata za obou i klavir; P. Hindemit - Sonata za obou i klavir; V. A. Mocart - sonata u ce-molu K. 475 (transkripcija za obou i klavir); C. Sen-Sans - Sonata, solista Vladimir Ignjatović (oboa). Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije, Kragujevac, 2006. god.

Celovečernji koncert kamerne muzike. Program: Žan-Mari Lekler - Sonata u Ge-duru; F. Kuhlau - Introdukcija i Rondo, op.98; R. Šuman - Romansa; F. Pulank - Sonata za flautu i klavir, solista: Anđela Bratić  (flauta). Galerija Artget Kulturnog centra Beograda, Beograd, 2008. god.

Celovečernji koncert kamerne muzike. Program: J. Brams - Sonata za klavir i violončelo u Ef-duru, op.99 i D. Šostakovič - Sonata za violončelo i klavir u de-molu, op.40, solista: Tanja Petrović Đorgovska (violončelo). Zadužbina Ilije M. Kolarca, Muzička galerija, Beograd, 2008. god.

Celovečernji koncert kamerne muzike. Program: J. Brams - Sonata za klavir i violončelo u Ef-duru op.99 i D. Šostakovič: sonata za violončelo i klavir u de-molu op.40, solista: Tanja Petrović Đorgovska (violončelo). Sala Fakulteta umetnosti, Knjaževačka 2a, Niš, 2008. god.

Solistički nastup sa Niškim simfonijskim orkestrom, dirigent Le Fi Fi. Program: D. Šostakovič - Klavirski koncert br.1 u ce-molu. Sala Niškog simfonijskog orkestra, 2008. god.

Celovečernji koncert. Program: S. Rahmanjinov - Sonata br.1 u de-molu; S. Prokofjev - Sonata br.4 u ce-molu; A. Skrjabin - Sonata br.7. Zaječar, 2015. god.

Solistički nastup sa Niškim simfonijskim orkestrom, dirigent Jozef Suilen. Program: A. Skrjabin - Klavirski koncert u fis-molu op.20. Sala Niškog simfonijskog orkestra, 2015. god.

Celovečernji koncert. Program: S. Rahmanjinov - Etide-slike op. 39. br. 1 u ce-molu, br. 2 u a-molu i br. 9 u De-duru; K. Debisi - Prelidi II sveska; A. Skrjabin - Poema Ka plamenu. Pirot, 2020. god.

Poslednji put izmenjeno četvrtak, 13 maj 2021 09:36