Datum kreiranja: 30.12.2013.

• Datum rođenja: 15.08.1976

• Fakultet: Akademija umetnosti, Novi Sad
  • Odsek / Grupa / Smer: Muzička umetnost, klavir
  • Godina diplomiranja: 1999. god. i 2005. god.

Nimus, solistički nastup sa Niškim simfonijskim orkestrom, dirigent Milena Injac, program: J. Brams - klavirski koncert br.2 u Be-duru, Sala Niškog simfonijskog orkestra, 1999. god.

Nimus, koncert za dva klavira sa Mišom Dacićem, program: S. Prokofjev - Pepeljuga op.87 i S. Rahmanjinov - Simfonijske igre op.45, Koncertno izložbeni prostor FU, 2014. god.

Solistički nastup sa Niškim simfonijskim orkestrom, dirigent Dejan Savić, program: S. Rahmanjinov - Rapsodija na paganinijevu temu op.43, Sala Niškog simfonijskog orkestra, 1996. god.

Solistički nastup sa Gradskim kamernim orkestrom, dirigent  Jasmina Novokmet, program: J. S. Bah: koncert za 2 klavira u ce-molu, Crvena sala doma "Boro i Ramiz", 1998. god.

Celovečernji koncert , program: J.S.Bah-F. Buzoni - Tokata, adađo i fuga u Ce-duru; V.A.Mocart - Sonata kv 333 u Be-duru; R. Šuman - Krajzlerijana op.16; M. Ravel - Ondine, Dvorana Niškog simfonijskog orkestra, Niš, 1999. god.

Celovečernji koncert , program: L. van Betoven - sonata u A-duru op.101; R. Vagner-F. List - Uvertira za Tanhojzera; F. Šopen - Introdukcija i Rondo u Es-duru op.16; M. Ravel - Gaspard de la Nuit, Svečana sala SANU, Novi Sad, 2000. god.

Celovečernji koncert , program: L. van Betoven - sonata u A-duru op.101; F. Šopen - Balada br.4 u ef-molu; F. Šopen -Introdukcija i Rondo u Es-duur op.16; M. Ravel - Gaspard de la Nuit, Dvorana Niškog simfonijskog orkestra, Niš, 2000. god.

Solistički nastup sa Simfonijskim orkestrom Umetničkog ansambla VJ "Stanislav Binički", dirigent  Milena Injac, program: J. Brams: Klavirski koncert br.2 u Be-dur, Velika sala Centralnog doma VJ , 2002. god.

Solistički nastup sa Simfonijskim orkestrom Umetničkog ansambla VJ "Stanislav Binički", dirigent  Milena Injac, program: P. I. Čajkovski - klavirski koncert br. 2u  Ge-duru, Sala Niškog simfonijskog orkestra, 2002. god.

Celovečernji koncert , program: J. S. Bah - Tokata c mol BWV 911; F. Šopen - Fantazija u ef-molu op.49; A. Skrjabin - Sonata br.7;  J. Brams - Sonata br.1 u Ce-dur, Svečana sala SANU, Novi Sad, 2005. god.

Celovečernji koncert kamerne muzike, program: F. Pulank - Sonata za obou i klavir; P. Hindemit - Sonata za obou i klavir; V. A. Mocart - sonata u ce-molu K. 475 (transkripcija za obou i klavir); C. Sen-Sans - Sonata, solista: Vladimir Ignjatović - oboa, Svečana sala Prve kragujevačke gimnazije, Kragujevac, 2006. god.

Celovečernji koncert kamerne muzike, program: Žan-Mari Lekler - sSonata u Ge-duru; F. Kuhlau - Introdukcija i Rondo op.98; R. Šuman - Romansa; F. Pulank - Sonata za flautu i klavir, solista: Anđela Bratić - flauta, Galerija Artget Kulturnog centra Beograda, Beograd, 2008. god.

Celovečernji koncert kamerne muzike, program: J. Brams - Sonata za klavir i violončelo u Ef-duru op.99 i D. Šostakovič - Sonata za violončelo i klavir u de-molu op.40, solista: Tanja Petrović Đorgovska(violončelo), Zadužbina Ilije M. Kolarca, Muzička galerija, Beograd, 2008. god.

Celovečernji koncert kamerne muzike, program: J. Brams - Sonata za klavir i violončelo u Ef-duru op.99 i D. Šostakovič: sonata za violončelo i klavir u de-moul op.40, solista: Tanja Petrović Đorgovska(violončelo), Sala Fakulteta umetnosti, Knjaževačka 2a, Niš, 2008. god.

Solistički nastup sa Niškim simfonijskim orkestrom, dirigent Le Fi Fi, program: D. Šostakovič - Klavirski koncert br.1 u ce-molu, Sala Niškog simfonijskog orkestra, 2008. god.

Celovečernji koncert, program: S. Rahmanjinov - Sonata br.1 u de-molu; S. Prokofjev - Sonata br.4 u ce-molu; A. Skrjabin - Sonata br.7, Zaječar, 2015. god.

Solistički nastup sa Niškim simfonijskim orkestrom, dirigent Jozef Suilen, program: A. Skrjabin - Klavirski koncert u fis-molu op.20, Sala Niškog simfonijskog orkestra, 2015. god.

Poslednji put izmenjeno utorak, 23 februar 2016 14:47