Datum kreiranja: 27.01.2014.

• Fakultet: Fakultet umetnosti u Prištini, FMU Skoplje Makedonija
  • Odsek / Grupa / Smer: Klavir - Korepeticija
  • Godina diplomiranja: 2002 - 2011

2006.god. Celovečernji koncert u sali Simfonijskog orkestra u Nišu,sa sopranom Violetom Pančetović-Radaković.

2006.god. Celovečernji koncert u sali ''Mozaik'' u Kruševcu, sa sopranom Violetom Pančetović – Radaković.

2007.god. Celovečernji koncert u galeriji SANU u Beogradu, sa sopranom Violetom Pančetović – Radaković.

2008.god. 6 celovečernjih koncerata sa sopranom Violetom Pančetović - Radaković u okviru Projekta ''Nacionalna koncertna sezona'' (Zemun, Vranje, Šabac, Leskovac, Kraljevo, Požarevac).

2009.god. Celovečernji koncert u Kragujevcu, festival ''OKTOH'', sala Prve kragujevačke gimnazije, sa sopranom Violetom Pančetović – Radaković.

2008, 2011i 2012.god. 3 celovečernja koncerta u Dvorcu kulture u Vrnjačkoj banji sa flautistkinjom Anđelom Bratić, sa sopranom Violetom Pančetović – Radaković i violinistkinjom Ivanom Aćimoski-Žikić.

2012.god. 3 celovečernja koncerta sa flautistkinjom Anđelom Bratić. Muzička galerija Zadužbine Ilije Kolarca (Beograd), sala Prve kragujevačke gimnazije (Kragujevac) i Velika sala Doma kulture ( Čačak).

2013.god. Promenadni koncert u okviru ciklusa Podijum kamerne muzike, F.List - Simfonijske poeme obrađene za klavir četvororučno i dva klavira, pijanistkinje Ana Aćimović, Dragana Đorđević, Bisera Veljković i Jelena Deljanin Aleksić

2010. god.  Jedan od solista u izvođenju dela Igora Stravinskog '' Svadba'' za hor,soliste i četiri klavira, u saradnji sa dirigentom Suzanom Kostić, na otvaranju 23. Festivala ''Internacionalne horske svečanosti'' u Nišu.

2011.god. Celovečernji koncert na Festivalu ''NIMUS'' povodom 200 godina rođenja F.Lista (Simfonijske poeme obrađene za klavir četvororučno).

2012.god. Skoplje, Makedonija, Festival ''SKOPSKO LETO'', Muzej grada Skoplja, celovečernji koncert sa violinistkinjom Ivanom Aćimoski-Žikić, (Autorko veče kompozitora Dimitrija Bužarovskog). Premijerno izvedeno delo „Kabare“ za violinu, violončelo i klavir četvororučno.

Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 27 januar 2014 10:10