Datum kreiranja: 06.11.2019.

• Datum rođenja: 05.09.1991

• Fakultet: Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja Niš
  • Godina diplomiranja: 2015

1.Kljajević, V., Stanković, M., Đorđević, D., Trkulja-Petković, D., Jovanović, R., Plazibat, K., & Sporiš, G. (2022). Physical Activity and Physical Fitness among University Students-A Systematic Review. International Journal of Environmental Research and Public Health, 19 (1),158.

1.Rade Jovanović. Strength and durability training in football players. Acta Medica Medianae 2017, Vol.56(4):66-69.

2.Pržulj, R., Trajković, N., Bjelica, B., Milanović, L., Jovanović, R., & Milićević, L. (2022). THE EFFECT OF DIFFERENT EXERCISE PROGRAMS ON MOTOR ABILITIES IN PRIMARY SCHOOL CHILDREN. Facta Universitatis, Series: Physical Education and Sport, 285-294.

3.Tomislav Gašić, Saša Bubanj, Ratko Stanković, Borislav Obradović, Slobodan Goranović, Rade Jovanović. DIFFERENCES IN RUNNING SPEED BETWEEN YOUNG SPRINTERS AND NON-ATHLETES AGED FROM 17 TO 18 YEARS. Acta Medica Medianae 2016, Vol.55(1):76-80.

4.Kosta Todorović, Marija Bojović, Milica S. Petrović, Radmila Obradović, Saša Bubanj, Rade Jovanović, Ivan Minić, Ljiljana Kesić.Oral and periodontal health in chronic users of psychoactive substances.Acta Medica Medianae 2017,Vol.56:64-69

5.Marija Bojović, Milica Petrović, Radmila Obradović,  Saša Bubanj, Rade Jovanović, Ljiljana Kesić. ORAL HYGIENE HABITS AMONG THE STUDENTS OF THE UNIVERSITY OF NIŠ IN SOUTHERN SERBIA – A PILOT STUDY. Acta Medica Medianae 2017, Vol.56(4):114-119.

1. Rade Jovanović, Saša Bubanj, Mladen Živković, Ratko Stanković, Borislav Obradović, Tanja Cvetković. Razlike u eksplozivnoj snazi mišića fudbalera i nesportista srednješkolskog uzrasta. Zbornik radova. Efekti primene fizičke aktivnosti na antropološki status dece, omladine i odraslih. 2015: 13-17.

Poslednji put izmenjeno sreda, 24 maj 2023 11:09