Naučne publikacije akademskog osoblja

Ukoliko želite, kartone naučnog osoblja ovog fakulteta možete da pogledate i na sajtu Prirodno - matematičkog fakulteta

Datum kreiranja: 02.02.2014.

Jovana Nikolov

Dodatne informacije

  • Lični podaci

  • Datum rođenja: 22.09.1986.
  • Mesto rođenja: Niš
  • Obrazovanje

  • Fakultet: Prirodno-matematički fakultet, Univerzitet u Nišu
  • Odsek / Grupa / Smer: Matematika, Diplomirani matematičar za računarstvo i informatiku
  • Godina diplomiranja: 2009
  • Spisak publikacija

  • Radovi u časopisima sa IMPACT faktorom:

                                                                   


    [1]    J. Nikolov, D.S. Cvetković-Ilić, Reverse order laws for weighted generalized inverses, Applied Mathematics Letters, 24 (2011), 2140-2145. (M21)


    [2]   J. Nikolov, D.S. Cvetković-Ilić, Re-nnd generalized inverses, Linear Algebra and its Applications, 439 (2013), 2999–3007. (M22)


    [3]   D.S. Cvetković-Ilić, J. Nikolov,  Reverse order laws for {1,2,3}-generalized inverses, Applied Mathematics and Computation (accepted). (M21)


    [4]   P.S. Stanimirović, J. Nikolov, I.P. Stanimirović, A generalization of Fibonacci and Lucas matrices, Discrete Applied Маthematics, 156 (2008), 2606–2619. (M23) 

Poslednji put izmenjeno petak, 07 februar 2014 00:51