Ukoliko želite, kartone naučnog osoblja ovog fakulteta možete da pogledate i na sajtu Prirodno - matematičkog fakulteta

Datum kreiranja: 28.05.2021.

Aleksandra Petrović

• Datum rođenja: 14.07.1994.
  • Mesto rođenja: Leskovac

• Fakultet: Prirodno-matematički fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Biologija
  • Godina diplomiranja: 2018.

Madić, V., Petrović, A., Jušković, M., Jugović, D., Djordjević, Lj., Stojanović, G., Vasiljević, P.: Polyherbal mixture ameliorates hyperglycemia, hyperlipidemia and histopathological changes of pancreas, kidney and liver in a rat model of type 1 diabetes. Journal of Ethnopharmacology, 2021. 265,113210.

Madić, V., Petrović, A., Jušković, M., Žabar-Popović, A., Aleksić, M., Vasiljević, P: Hypoglycemic effect of traditionally used herbal mixture in normal and diabetic rats. 13th Symposium on the Flora of Southeastern Serbia and Neighboring Regions, Stara planina Mt., 2019. 172

Poslednji put izmenjeno četvrtak, 24 jun 2021 15:44