Naučne publikacije akademskog osoblja

Ukoliko želite, kartone naučnog osoblja ovog fakulteta možete da pogledate i na sajtu Prirodno - matematičkog fakulteta

Datum kreiranja: 30.01.2014.

Jasmina Đorđević

Dodatne informacije

  • Lični podaci

  • Datum rođenja: 19.08.1982.
  • Mesto rođenja: Nis
  • Obrazovanje

  • Fakultet: Prirodno - matematički fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Matematika i informatika / Matematika / Matematika ekonomije
  • Godina diplomiranja: 2006.
  • Spisak publikacija

  • Knjige i udžbenici:

    "Вероватноћа" - збирка задатака са основама теорије, Јасмина Ђорђевић, ПМФ у Нишу, 2018.

  • Radovi u časopisima sa IMPACT faktorom:

     



    1. 1. S. Janković,J. Đorđević, M. Jovanović, On a class of backward doubly stochastic differential equations, Applied Mathematics and Computation, 217 (2011), 8754-8764, Corrigendum to On a class of backward doubly stochastic differential equations, Appl. Math. Comput. 218 (2012) 9033-9034.

    2. 2. S. Janković, M. Jovanović, J. Đorđević, Perturbed backward stochastic dfferential equations, Mathematical and Computer Modelling, 55 (2012), 1734-1745.

    3. 3. J. Đorđević, S. Janković, On a class of backward stochastic Volterra integral equations, Applied Mathematics Letters, 26 (2013), 1192-1197.

  • Radovi u ostalim časopisima:

    1. 1. M. Jovanović, J. Đorđević, Binomial interest rates models, Sym-op-is 2006, Banja Koviljača, Zbornik radova, (2006) 145-148.

    2. 2. J. Đorđević, M. Jovanović, S. Janković, One-factor interest rates stochastic models - Vasicek model, Sym-op-is 2006, Banja Koviljača, Zbornik radova, (2006) 429-432.

  • Radovi na naučnim skupovima međunarodnog značaja:

     1.  J. Djordjevic, Backward stochastic differential equations with perturbations, XIII-th International Summer Conference on Probability and Statistic (ISCPS), Sozopol, Bulgaria, 21-28.06.2008.


    2.  J. Djordjevic, Backward doubly stochastic differential equations with generalized coeffcients,Mathematical Conference in Pale, Bosnia 21-22.05.2011.

  • Radovi na domaćim naučnim skupovima:

    1.  J. Djordjevic, Backward - forward stochastic differential equations with perturbations, 12TH SERBIAN MATH-EMATICAL CONGRESS , Novi Sad , Serbia 28.08.-02.09.- 2008.

Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 17 septembar 2018 17:10