Ukoliko želite, kartone naučnog osoblja ovog fakulteta možete da pogledate i na sajtu Prirodno - matematičkog fakulteta

Datum kreiranja: 31.01.2014.

Dejan Mančev

• Datum rođenja: 01.05.1985

• Fakultet: Prirodno matematički fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Departman za računarske nauke
  • Godina diplomiranja: 2008

Dejan Mančev, Branimir Todorović, "A primal sub-gradient method for structured classification with the averaged sum loss", International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS), vol. 24(4), (2014)

Djuradj Milošević, Vladica Simić, Milica Stojković, Dubravka Čerba, Dejan Mančev, Ana Petrović, Momir Paunović, "Spatio-temporal pattern of the Chironomidae community: toward the use of non-biting midges in bioassessment programs", Aquatic Ecology, vol. 47, pp. 37-55, (2013)

Milica Stojkovic, Vladica Simic, Djuradj Milosevic, Dejan Mančev, Tadeusz Penczak, "Visualization of fish community distribution patterns using the self-organizing map: A case study of the Great Morava River system (Serbia)", Ecological Modelling, vol. 248, pp. 20-29, (2013)

Velimir Ilić, Dejan Mančev, Branimir Todorović, Miomir Stanković, "Gradient computation in linear-chain conditional random fields using the entropy message passing algorithm", Pattern Recognition Letters, vol. 33, pp. 1776–1784, (2012)

Dejan Mančev, Branimir Todorović, "Confidence based learning of a two-model committee for sequence labeling", Neural Network Applications in Electrical Engineering (NEUREL), pp.167-170 (2012)

Poslednji put izmenjeno nedelja, 19 oktobar 2014 20:11